Årets kunstauktion er afsluttet. malerier41 effekterSe alle i kategori Olie på lærred af Lone Sølberg Auktion afsluttet Andalusien – Margit Christoffersen Auktion afsluttet Jernbanesveller i Rovsinggade – Marie Hvid Pørksen Auktion afsluttet Intermezzo – Peter Blondin Auktion afsluttet Krig og Fred – Jan Elis Olsen “JEO” Auktion afsluttet Drømmeren – Jan Elis Olsen “JEO” Auktion afsluttet plakater22 effekterSe alle i kategori Selvportræt – Käthe Kolwitz Auktion afsluttet Sjælden russisk plakatmappe om Lenin Auktion afsluttet Hüte tragen – Chapeaux qui portent af Friedensreich Hundertwasser Auktion afsluttet Par i en salsa – Susanne Vibe Auktion afsluttet Revolutionens Kunst Auktion afsluttet Plakat Pelle Erobreren – Martin Andersen Nexø Auktion afsluttet grafisk-tryk31 effekterSe alle i kategori Uden titel / Kvindelig bassist og mand med blå hatteskygge – Tom Krøjer Auktion afsluttet Indrammet fotogravuer 3/20 2008 – Carsten Rütting Schweitz Auktion afsluttet Uden Titel – Grafisk Tryk af Ib Spang Olsen Auktion afsluttet Kvinde ved stansemaskine – Ib Spang Olsen Auktion afsluttet Indrammet fotogravuer ET 4/8 2001 – Carsten Rütting Schweitz Auktion afsluttet Gøngeland – Litografi 225/280 – Jørgen Tang Holbek Auktion afsluttet andet52 effekterSe alle i kategori Sovjetisk Pin #18 Auktion afsluttet Vintage USSR-lommeur, 1970 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #5 Auktion afsluttet “Bird” – Martin Fraenkel “Elliot” Auktion afsluttet Rødt Mørke – mappe med 8 tegninger- Ebbe Sadolin Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #6 Auktion afsluttet samleobjekter30 effekterSe alle i kategori Sovjetisk Pin #21 Auktion afsluttet Malmplatte – SID byggeri #2 Auktion afsluttet Malmplatte – SID byggeri #1 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #13 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #14 Auktion afsluttet Sjælden russisk plakatmappe om Lenin Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #3 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #15 Auktion afsluttet