Årets kunstauktion er afsluttet. malerier41 effekterSe alle i kategori Deep in my heart there is just all – Verner Brems Auktion afsluttet Uden navn – Jan Elis Olsen “JEO” Auktion afsluttet Olie på lærred af Lone Sølberg Auktion afsluttet Frugtbarhedens due – Grete Folman Auktion afsluttet Intermezzo – Peter Blondin Auktion afsluttet Jernbanesveller i Rovsinggade – Marie Hvid Pørksen Auktion afsluttet plakater22 effekterSe alle i kategori Boykot ferie i Spanien Auktion afsluttet GLOBAL – Apartheid NO! 25 Years of solidarity with Southern Africa – Thomas Kruse Auktion afsluttet Sjælden russisk plakatmappe om Lenin Auktion afsluttet Hüte tragen – Chapeaux qui portent af Friedensreich Hundertwasser Auktion afsluttet Filmplakat “Mandela: Long Walk to Freedom”, signeret af Winnie Mandela Auktion afsluttet Demonstration – Dea Trier Mørch Auktion afsluttet grafisk-tryk31 effekterSe alle i kategori Uden navn – Jesper Christiansen Auktion afsluttet Indrammet fotogravuer ET 4/8 2001 – Carsten Rütting Schweitz Auktion afsluttet Uden navn – Kreativ Naturfoto 2/10 – SD Andersen Auktion afsluttet Grafisk Tryk af Jørgen Tang Holbek Auktion afsluttet Landskabsmotiv – Litografi af Lars Swane Auktion afsluttet Natugle, Strix Aluco – Mads Stage Auktion afsluttet andet52 effekterSe alle i kategori Malmplatte – smed laver hestesko ved ambolt #2 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #6 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #13 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #1 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #10 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #8 Auktion afsluttet samleobjekter30 effekterSe alle i kategori Malmplatte – SID byggeri #1 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #14 Auktion afsluttet Vintage USSR-lommeur, 1970 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #23 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #10 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #18 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #13 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #5 Auktion afsluttet